Menu
Your Cart

KAHVELER

KAHVELER

Marka: The Hand Coffee Model: COLOMBIA RESGUARDO INGA APONTE HONEY
COLOMBIA RESGUARDO INGA APONTE HONEYCaturra varyetesi, Inga bölgesinde ortalama 2.150 metre yükseklikte dikildi. Bu yükseklik,sürekli olarak besin açısından zengin kül döken Galeras Volkanı ile birleştiğinde, son derece kompleks ve tatlı birkahve ortaya çıkarır. Esmer şeker, çikolata, narenciye,..
55,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: Costa Rica Terrazu
Limon, yeşil limon, çikolata, karamel ve kırmızı meyvelerin notalarının yer aldığı bir aromaya sahiptir. Yumuşak ve rahat içimi kendine has, özgün aroması ile dünyadaki nadide gurme lezzetlerdendir. Sahip olduğu kuvvetli asiditesi nedeniyle merkez Amerika kahveleri arasında en çok tercih edilenlerde..
50,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: ESPRESSO 250
%85 ARABICA + %15 ROBUSTA içeren bu eşsiz harman, en üst kalite America ve Orta America Arabica çekirdekleri ve en lezzetli Hindistan Robusta çekirdeklerinin birleşimiyle hazırlanmıştır. Orta-Koyu kavrulmuş bu kahve, harika ve uzun süren bir krema yaratmaktadır. En lezzetli Espresso kahveleri bu çek..
65,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: ETHIOPIA YIRGACHEFF
ETHIOPIA YIRGACHEFF1.13 milyon metrekare yüzölçümü ile Afrika’nın en büyük ülkelerinden biri olan Etiyopya, kahvenin doğum yeri olarak bilinir.Yirgacheffe, dağlık arazide büyüyen yıkanmış kahvelerin en bilinen türlerinden biridir. Meyvemsi asitliği ile diğerlerinden ayrılan yoğun bir tadı ve k..
65,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: GUATEMALA HUEHUETENANGO
Huehuetenango, Guatemala’nın üç volkanik olmayan bölgesinden biridir ve aynı zamanda yüksekte yer almasından dolayı kahve tarımı için verimli topraklara sahiptir. Meksika Oaxaca’da bulunan Tehuantepec düzlüklerinden yükselen sıcak hava ile Cuchumatanes dağlarından alçalan soğuk hava bu bölgede kar..
50,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: Honduras 250
Bu Micro Lot Honduras Honey Catuai kahvesi, çikolata, krema ve karamel tadım notları, tam gövdesi ve düşük asiditesiyle özel bir kahvedir. 85 ve üzeri SCAA tadım puanıyla Speciality Cup özelliğini taşır. Düşük miktarlarda üretilen bu çekirdek, nitelikli kahve sevenlere özel bir deneyim sunma..
50,00TL.
Marka: The Hand Coffee Model: KENIA AA PLUS MOUNT KENIA SELECTION, IN GRAINPRO
KENIA AA PLUS MOUNT KENIA SELECTION, IN GRAINPROKenya kahvesinin keskin, şarapsı asitliği ve farklı bir çok meyve tadına sahip oluşu kendisini  meşhur kılmıştır. Dünyanın en iyi kahveleri arasındadır. Küçük köy arazilerinde ve geniş arazilerde yetiştirilir...
62,50TL.
Marka: The Hand Coffee Model: cascara01
Cascara Panama esmeralda loslajones catuai kurutulmuş kahve meyvesi çayı..
49,95TL.
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)